AROG internette tıkla izle

Aralık 14, 2008 | | 4 Yorum yapılmış

Bu ay hatta şu 2 hafta içinde gösterime giren Osmanlı Cumhuriyeti, MURO, AROG biliyorsunuz ki hala gösterimde. Bayram haftasında sinemalarda hiç yer bulamadım bu filmler yüzünden. AROG ve MURO filmleri için 2 günlük biletler satılmış diye gidemedim sinemaya. İnternette bazı siteler daha gösterimdeki filmleri koymuşlar sitelerine. MURO ve Osmanlı Cumhuriyeti filmleri 3-4 gündür internette gösterimde. Sinema çekimi :)

Bir site var. “AROG gece saat 01’de sitemizde gösterimde” diye reklam atmışlar.

Korsan’a hayır diyoruz lakin şeytan da türtüyor. Ben yine de AROG’u sinemada orjinal vaziyette izlemek isterim. Mağlum iş durumu haftaiçi gidemiyoruz. Pazara da yer kalırsa sinemaya gideceğiz. Ya kalmazsa ?

Ben bu yayıncıların yerinde olsam, gösterime giren filmlerin hedef gişe sayısı tutunca internetten stage6 altyapısı ile 2-3 YTL gibi bir meblaya izletirdim. Korsan yayınlayan ve izleyenlere çıkış yolu da bırakmaz olrdum ;)

.

Bu Yazıları Okumak Yürek İster:

 • Setbaşı Prestige ile AROG keyfi
 • İnternette Peryodik Tablo
 • Sümela’nın Şifresi Temel Full Hd İzle
 • Yahşi Batı Kendini Göstermeye Başladı – Fragman
 • Recep İvedik 3 Geliyor | Fragman İzle
 • Comments (4)

   

  1. Pardus007 dedi ki:

   İnterneten izlettiğinde korsancıların işini kolaylaştırmış oluyorsun. Çünkü adamı sinemaya gidip kamera ile gizlice kaydetme zahemetinden kurtarır bu. Ha Gösterimden kalkar DVD Si falan çıkar yaparsın olur.
   Ama bu dediğin yayınlanan dizler için yapılsa ki zaten bazıları yapıyor güzel olur. Reklamsız bir şekilde ufak ücretlerle izlenmesini sağlarsın.
   Bence mantıklı olan budur.
   Korsanla mücadele etmenin en iyi yolu fiyatları düşürmektir.

  2. gazanya dedi ki:

   Hedef gişe sayısından kastım, gösterimdeyken anlamında değil. Çoğu film sinemalarda 1-2 hafta kalıyor. Bazı istisnalar hariç. Mesela AROG talep nedeniyle kaç hafta kalır bilinmez. Bu gösterimden kalktıktan sonra uygulanacak bir yöntem olsa şahsen düşüncem şu olur:
   “Sinemaya gidecek vaktim yok, bir iki hafta sonra da 2 YTL gibi çok düşük bir meblaya orjinal görüntüleriyle DVD gibi izleyeceksem beklerim korsan olanını izlemem.”

  3. ÖZKAN dedi ki:

   Ya birçok sinema sahibi yani böyle taşra kesimlerde sinma kültürü olmayan sinema salonlarında sinema sahipleri kendileri cameraya alıyolar filmleri sorada böyle paylaşım sitelerinde reklam yoğunluğu yaşatmak için koyuyolar adam hem sinemadan kazanıyo hem sanal ortamdan KINIYORUZ

  4. buse dedi ki:

   bence sinema çekiminden hiçbişey anlaşılmıo kim çektiyse çok kötü çekmiş izlemeye değmez…ben zaten sinemaya gidip izledim bence sizde öle yapın cd sini alın

  Leave a Reply

  CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi