Emmiyet Müdürlüğünden İlginç Yalanlama

Ocak 9, 2009 | | 3 Yorum yapılmış

Ergenekon sanıklarının avukatları, nezarethaneler soğuk düzensiz ortamlar diyerek açıklama yapmışlar. Şimdi ne yalan söyleyeyim, televizyonlarda demir parmaklıklar arkasında 30-40 kişilik grupları gördün mü cidden karakola felan girilmez diyordum.

Ergenekon sanıklarının avukatlarının açıklamalarından sonra Emniyet Müdürlüğü çok garip bir yalanlama tekniği kullanmış. Valla helal olsun.

Bu arada eklemek istediğim bir konu var, herkes şikayetçi oluyor. Polisler öyle, böyle, bürokrasi işletiyorlar, yardımcı olmuyorlar diyerekten şikayet ediliyor. Geçenlerde bir konu hakkında Yenişehir Emniyet Müdürlüğünden bilgi edinmem gerekti.  İkamet ettiğim yerden uzak olduğu için web sitelerinden iletişime geçtim. Ertesi gün mail ile cevap verdiler. İstediğim konunun nasıl işlediği hakkında bilgi vererek yardımcı oldular. Hatta evrakları posta yolu ile iletmem halinde kendileri uzaktan da yardımcı olabileceklerini söylediler. Bizim o konuya ihtiyacımız kalmadı ayrı mevzu. Fakat, kibar ve hızlı bir şekilde soruma cevap veren Bursa Yenişehir İlçe  Emniyet Müdürü Ferruh Dede beye buradan teşekkür ederim. Yenişehire gittiğimde kendisini mutlaka ziyaret edeceğim.

Konumuzu dağıtmadan İstanbul Emniyet Müdürlüğünün ergenekon avukatlarını yalanlama videosu:

.

Bu Yazıları Okumak Yürek İster:

 • Google Chrome Kullanmak İçin Nedenler
 • Msn de Sansürlenmiş :)
 • İlginç bir saat
 • Canlı Bombalarla iş Görüşmesi
 • Uzayın Kokusu
 • Comments (3)

   

  1. Absinthe dedi ki:

   Gazanya, video görüntülenmemiş burda. Ya da benim bilgisayarın canı istemedi göstermedi bilemiyorum, tekrar bi kontrol edermisin?

  2. gazanya dedi ki:

   Bilgileri, http://www.iem.gov.tr adresinden çekiyor. Sunucu biraz yavaş. Sayfayı açtıktan sonra kendine bir nescafe yap ve yudumlamaya başla. Sanırım bittikten sonra izleyebilirsin :)

   Bu arada içerisi 3 yıldızlı otel gibi…

  3. Ceyhun dedi ki:

   ya bizde eski zamanlardan kalma bir polis korkusu var bu yüzden insanlar o korkuyu kullanmaya çalışıyor ama yeni nesilde öyle bir gerginlik olduğu sanmıyorum. ben misal ilk gittiğimde tırsmıştım polise evrak için baktım nazik insanlar korkum kayboldu.

  Leave a Reply

  CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi