GazanyaVoip ile Ucuz Telefon Görüşmeleri

Ekim 7, 2011 | | İlk Yorumu Yazın

Geçenlerde 2 ay Malta’da kaldım. Normal GSM şebekeleri ile Türkiye’yi aramak çok pahalı oluyordu. Tabi, Türkiye’den de bize ulaşılması da  oldukça pahalı idi :)  Oradayken voip sistemlerini kullanmaya başladım ve voip sistemlerini anlattığım diğer arkadaşların da kullanmaya başladığını fark ettim. Aslında voip sistemlerini çok önceden beri biliyorum fakat aktif olarak kullanmıyordum. Ben kullanmadığım için başkaları da kullanmaz diye düşünüyordum :) Şimdi fikrim değişti, kendi voip sitemimi kurdum ;)

Voip sistemlerini kısa özetlersek;  internet üzerinden ucuz telefon görüşmesi yapmaya yarayan sistemlerdir. İnternette çeşitli firmalara ait bir çok voip sistemler mevcut. GazanyaVoip de bu sistemler arasına katıldı. Anlattığım bir çok kişi msn varken kim konuşur diyor. Bu konuya bir açıklık getirmek gerekir.

Voip sistemler üzerinden görüşme yapılırken arayan kişide internet olması şarttır. Aranan kişide telefon -ki bildiğimiz telefon-  ve  cevap verecek bir şahsın olması yeterli oluyor. Aranan kişide internet mecburiyeti yok ;)

İnternet dediğimizde sabit bir yerde olacağız anlamı çıkarmayın. Akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla daha doğrusu cep telefonlarının özelliklerinin artmasıyla wi-fi bağlantısı yapabilen bir çok telefona da program yüklenerek dışarıda GSM şebekesinden bağımsız ucuz telefon görüşmeleri yapılabilmekte.

Kısa bir süre için, aşağıdaki linkten kayıt olan herkese Yurtiçi GSM her yöne 25 dk. konuşma hediye ediyoruz.

 

http://www.gazanyavoip.com

Neticede daha yeni doğmuş bebek kategorisindeki web sitesiyiz. Bu yüzden web sitesi arayüzünde bazı eksiklerimiz mevcut. Bunları da en kısa sürede tamamlayacağız. Tabi ilk sırada yardım menüsü bulunuyor. Nasıl kurulur, nasıl çalışır, çıkabilecek sorunlar nelerdir gibi bir yardım menüsünü ekleyeceğimi de söylemem gerek.

Yeni doğmuş bebek misali dedik fakat altyapı olarak köklü bir firmanın bayisi olduk. Sadece bizim ismimiz yeni duyulmaya başlayacak ya da duyulmadan ortadan kaybolacak. Kısmet artık.

Bu 25 dakikalık hediye olayında arkadaşlar inşallah iyi niyetimi suistimal etmezler. Suistimal edeceğinize aşağıdaki adresten iletişime geçin, satış konusunda beraber çalışalım.

http://www.gazanyavoip.com/iletisim.php

Bu arada kendi bloglarında veya forumlarda bu sistemi tanıtacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

 

 

 

.

Bu Yazıları Okumak Yürek İster:

  • Panasonic’ten zarif telefon
  • Dizilerde Sayıların Gizemi
  • Visual basic ile veritabanına veri yazmak…
  • Bu gün 14 Şubat, Sevgililer Günü Başka Neler olmuş?
  • Lost sezon 4 Bölüm 9 ‘da Türkçe Diyalog
  • Leave a Reply

    CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi