Gazella ile 3 Kıta Bir Blogger Yarışması

Şubat 24, 2012 | | 2 Yorum yapılmış

Geçmişte viessman sponsorluğunda Hollanda yazım vardı.  Gezi programında önce Almanya daha sonra Hollanda’ya geçmiştik. Gezi boyunca Gazella  yetkilileri İnci hanım ve Altuğ bey bizlere eşlik etmişlerdi. Gazella Travel Designer şirketini o 2 kişinin sayesinde tanımıştım. Oldukça keyifli bir gezi olmuştu bizler için.

2-3 gün önce mail kutumda bir yarışma hakkında bilgilendirme yazısı gördüm. Yazının başlığı “Gazella ile 3 Kıta Bir Blogger” :) Konuda blogger kelimesi geçinde de burada paylaşmak istedim.

Yarışma detaylarını aşağıda okuyabilirsiniz. Ben tarihlerden kısaca bahsetmek istiyorum. 15 Şubat ile 1 Mart 2012 tarihleri arasında facebook sayfasından kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt olabilmek için bloğunuzda en az 3 gezi yazısı şartı koyulmuş. Bu da gösteriyor ki, uzun zamandır düşündüğüm ve üşengeçlikten yazamadığım Malta ve Gozzo yazılarını bu hafta sonu resimlerle bloğumda paylaşacağım :)  Bloğunuz inceleme sonucunda yarışmaya katılmaya hak kazandığında  2-15 Mart tarihlerinde  halk oylamasına katılacak. Finala kalan bloggerlar 16-26 mart tarihlerinde hayallerindeki yeri ve ne yapmak istediklerini anlatan bir yazı yazacaklar. 31 Mart tarihinde ise finalist açıklanacak.

Yarışma hakındaki Gazella tarafından gönderilen bilgilendirme yazısı;

Gazella Turizm, kökleri 25 yıllık bir turizm geleneğine dayanan deneyiminden yola çıkarak düzenlediği turlarla geleneksel tatil anlayışına yenilikler getirmeye devam ediyor. “Gazella ile Üç Kıta Bir Blogger” yarışmasıyla da bu anlayışını sürdürerek yeni yerler görüp, deneyimlerini başkalarıyla paylaşmak isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor.

 

15 Şubat tarihinde başlayacak olan “Gazella ile 3 Kıta Bir Blogger” yarışmasında katılımcı olarak yer almak isteyenlerin blogunda üç adet gezi yazısı olması yeterli oluyor. Gazella Facebook Fan Sayfası http://www.facebook.com/GazellaTurizmsayfasında yer alan “Yarışma” sekmesi üzerinden bloglarının kaydını yaptıran katılımcılar, halk oylamasında beğenilen bloglar arasında ilk ona girmeye hak kazanırlarsa ikinci aşamaya geçiyorlar. Oy vermek isteyenler, Facebook üzerinden Gazella sayfasını beğenerek halk oylamasına katılabiliyorlar. Bu sayede katılımcılar sahip oldukları toplam 3 adet oyu Gazella sayfasından en beğendikleri blog yazarlarına veriyorlar. Belirlenen süre içerisinde halk oylamasında en çok oyu alan ilk on blog yazarı, yarışmanın son adımı olarak gitmeyi en fazla hayal ettikleri yeri ve orada yapacaklarını konu olan bir yazıyı bu sefer jüri oylaması için yazıyor.

 

Gazella’nın farklı tatil anlayışı doğrultusunda, ilginç bir içerikle jüriyi etkileyerek birinci seçilen aday, Gazella tarafından bütün masrafları karşılanmak üzere yaklaşık 2500 avro değerinde bir tatil kazanıyor.

Saygılarımızla

Şaşırmak İçin Görmeniz Gereken 55 Yer kitabının yazarı ile simdigezelim.com blogunun sahibi Başar Kurtbayram, ozlem-pansiyon.blogspot.com blogunun sahibi Özlem Yücel, Milliyet Cadde Haber Müdürü Menderes Özel, Letoonia Yönetim Kurulu Üyesi Velit Gazel, Gazella Outgoing Müdürü Kaan Şaf ve Marjinal Porter Novelli Genel Koordinatörü Leylan Yener’in jüri üyeleri olarak görev aldığı yarışmada ikinci ve üçüncü seçilen finalistler de Gazella’dan çok özel tatil hediyeleri kazanıyor.

 

“Gazella ile 3 Kıta Bir Blogger” yarışması, gezmekten ve yeni yerler keşfetmek sıkılmayan, deneyimlerini başkalarıyla paylaşmaktan zevk alan bütün blog yazarlarının yarışmaya katılımını hedefliyor. Yarışmamızda yer alarak değerli anılarınızı ve hayallerinizi bizlerle paylaşmanızı diliyoruz.

.

Bu Yazıları Okumak Yürek İster:

 • 2008 Blog Ödülleri Yarışması
 • Bedava online canlı DIGITURK seyret izle
 • AXE Kızları ve AXE Partisi
 • Sesli mail devrimi başlıyor :)
 • Colgate Blogger Kampanyası | Sensitive Pro Relief
 • Comments (2)

   

  1. sahin dedi ki:

   Guzelmis bak simdi blogumun daha zengin olmasini isterdim ;(

  2. Mehmet dedi ki:

   ne fark eder. Toplam 3 gezi yazısı yazdığında yarışmaya katılırsın. Önemli olan kazanmak değil , katılmak dersin :)

   Belki de kazanan sen olursun ;)

  Leave a Reply

  CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi