Hiç şaşırmadım, biri sizi gözetliyor, beni çekeyemen anten taksın

Mayıs 22, 2008 | | İlk Yorumu Yazın

Hiç Şaşırmadım.

Yargıtay Başkanlar Kurulunun 21.05.2008 tarihinde yaptığı basın açıklamasına hiç te şaşırmadım desem yalan olur. Anayasa Mahmkemesi Raportörü Osman Can” ın türban davası için red rapor hazırlaması, Anayasa Mahkemesi Başkanı Haşim Kılıç”ın yaptığı açıklamaya binayen hem demokrasi, hem yargı, hemde laiklik kazanacak demesi, Avrupa Birliği Komisyonunun Ergenekon raporunu onaylaması bütün bunların hepsi bir gelişme haliyle bu gelişmeler bir taraftan çereyan ederken diğer taraftan yargının buda nerden çıktı dedirtecek bu bildirisi, Mehmet Ali Şahin” in deyimi ile DAM ÜSTÜNDE SAKSAĞAN hesabına benzemiş oldu. İşin enterasan tarafı bizim muhalefette bu bildirinin altına imza atacaklarını bildirmiş olmaları. şuraya yazıyorum gün gelir devran döner köprünün altından ne sular geçer bir gün sizde iktidara geldiğiniz zaman sizede böyle yargı muhtırası çekerlerse o zaman halinizi çok merak ediyorum. Bakalım bundan sonra neler olur bekleyip göreceğiz.

Biri sizi gözetliyor.

Bundan 4 , 5 sene önce biri bizi gözetliyor programı aklıma geldi. Anayasa Başkan Vekili sayın Osman Paksüt biri beni gözetliyor diye sivil bir aracı durdurup sonrasında Ankara emniyet müdürünün olaya müdahale etmesiyle bu araç emniyete aittir denilip durum sakinleşmiş gibi görünsede hiçte sakinleşeceğe benzemiyor. Dinlendiğini iddia eden çok önemli bir görevde bulunan sayın Paksüt” ünde sağlıklı karar vermesinden de endişe duyuyorum.

Beni çekemeyen anten taksın… :)

Dikkatimi çeken Emine Erdoğan ile Hayrunisagül ( first layd ) arasında bir darılma, küs, birbirini çekememe, gibi v.s. bir çok dedikodu söylene durdu. Bu bir konu sayıp köşelerine taşıyan yazarlara soruyorum avucunuzu yaladınızmı. o kadar gazeteci köşe yazarı bunun bir konu sayıp köşelerine taşımaları Adam akıllı bir tek gazeteci aralarında bir sorun olmadığını 19 mayıs p.tesi günü köşesinde yazmıştı oda Nazlı Ilıcak hn idı.

.

Bu Yazıları Okumak Yürek İster:

  • Gazete ve Gazetecilik nedir?
  • Msn Messenger Çevrimdışı Görünme Sorunsalı
  • Facebook Nedir? Tehlikeli midir?
  • Radyo Astronomi (Meteorid gözlemlemek)
  • Radyo Teleskop
  • Leave a Reply

    CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi