Kurtlar vadisi terör

Şubat 16, 2007 | | 2 Yorum yapılmış

Yıl : 2006
Gün: Perşembe
Saat: 21:45
iş gereği hÖ¢lÖ¢ çalışıyorum. Televizyon ile hiç alakam yok. Bir fabrikadayım. Fabrikanın muhasebe defterleri maliye tarafından incelenecek ve fabrika yönetimi alarmda hiç kimse eve gitmemiş. Beni de zorla çalıştırıyorlar Eta ile ilgili sorunları gece boyunca halledeceğim anlık çözüm üreteceğim…..

Bir ara yan odadan silah sesleri gelmeye başladı eyvah dedim. Birbirlerine girdiler, fabrikayı kan götürüyor sandım. Gayri ihtiyari odaya girdim ve bütün mesaiye kalanlar işe ara vermiş. Kurtlar vadisi diye bir diziyi izliyor….

Kurtlar vadisi ile ilk tanışmam bu şekilde oldu… Sonrası mağlün konu ve içerik güzel olunca izlemeye başladım. ilk bölüm cd erini de arkadaşlarla beraber izledik…

Tarih: 8.02.2007, saat: 21:15, yer: şehrin merkezi…..

Eve gitmek için minübüs bekliyorum…. Yolda kaldım, neyse biraz yürüdükten sonra hızla giden bir arabanın önüne atladım ve durdurdum. Durağa gittik ve bomba   Kurtlar vadisinin ilk 10 dakikasında yetiştik…

tarih: 15.02.2007

RTÜK Kurtlar vadisini kaldırma kararı almış…. nedeni ise, şikayet varmış….
şikayet olur, eyvallah… anlamadığım bir nokta, terörü işleyen bir dizi neden 15 şubatta kaldırılıyor. 1 hafta sonra kaldırılsın. PKK yanlıları, 15 şubatta eylem yapıyorlar İmralıda ikametgah eden şahıs için.. Çünkü yakalanma yıldönümü.. Ö–rgüt yas içinde ve RTÜK onlara destek çıkarcasına yayını durduruyor… Neden böyle bir şey yapıyor? Kime hizmet ediyor acaba?

Anlattığım gibi, adam eve gitmiyor iş var diye, kurtlar vadisi çıkınca işine ara veriyor pür dikkat diziyi izliyor… Caddelerde araba bulmak oldukça zor o gün ve saatte… Hangi dizi bunu yapabiliyor? Çok şikayet varmış, Çok şikayet olan bir dizi neden izleniyor? Bu millet zararlı ya da zararlı olmayan bir yayını kendi çözebilecek zeka düzeyinde değil mi?

İzelemeyen başka kanalı açar izler. İş bu kadar basit. Biz onların dizisini izliyor muyuz? izlemiyoruz lakin nedense şikayet etmiyoruz da…. Zaten izleme gereği duymuyoruz.

fakat, sitemizde az da olsa Kurtlar Vadisine destek olmak istiyoruz ve Dizinin yayına girmesini Rtük amcamızdan ve diğer yetkili amcalarımızdan rica ediyoruz….

Kurtlar vadisi 1. bölümü izlemek için tıklayın….

.

Bu Yazıları Okumak Yürek İster:

 • Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölümü Star TV de
 • Setbaşı Prestige ile AROG keyfi
 • New York’ta Beş Minare
 • Gösteriler Tamam da Fakat Nasıl Olmalı?
 • Ergenekon ile Türkiye’nin Yer Altı Kaynakları
 • Comments (2)

   

  1. Erdal dedi ki:

   Eğer Kurtlar Vadisi Terör’ün birinci bölümününde bir şehrin adı geçseydi, -iyiki geçmedi- o ilde yaşayanları gerçekten zor duruma düşürebilirdi. Böyle diziler temelinde Terör’e dikkat çekmek istesede, yapılacak en ufak bir yanlış anlaşılmada kargaşaya yol açabilir.
   Dizinin kaldırılması bence yerinde bir karar oldu, çünkü ülkemiz şu “darboğaz” dan geçerken bize lazım olan ırkçılık ya da milliyetçilik değil, aklıselim bir tutum ve davranıştır.
   Dizinin yapımcıları para uğruna insanların milliyetçi duyguları ile oynuyorlar. İnsan para uğruna vatanına bunları yapmamalı. Bence dağdaki terörist yaptıkları ile dizi yapımcılarının yaratacağı kargaşa ortamı arasında hiç bir fark yoktur. Kaldırılması yerinde ve doğru bir karardır.

   Not: Bunun adıda sansür değildir, sansür toplumun kalkınması için yapılan yayınları kaldırma veya kaldırtmadır.

  2. gazanya dedi ki:

   Dediklerine şu yönde katılıyorum, bize ırkçılık ya da milliyetçilik lazım değil. Bu ülke için kardeşlik lazım. Bu topraklardaki milletler yüzyıllarca iç içe yaşamış ve hiçbir şekilde ayrı bir devlet tutumları içine girmemişler… Taki dış kuvvetler bazı kesimleri kandırana kadar….

   Dizideki olaya da şu yönden katılmıyorum, dizinin temeli ırkçılık ya da milliyetçilik değil temelinde bu topraklardaki insanların kardeş oluşu yatıyor… Diğer bölümleri nasıldı bilemem…

  Leave a Reply

  CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi