Pan Flut

Ağustos 25, 2008 | | 5 Yorum yapılmış

Çok eskiden gazanya daha blog olmadan önce, sitenin açılışına bir müzik koymuştum. İnsanı alıp başka diyarlara götürüyordu. Müziğin ismini şanını unuttum. Sırf flüt ile çalındığını hatırlıyordum. 2 gün uğraştan sonra hatırladım ve o müziği buldum. Ensturmanın ismi pan-flüt. Müzikleri muhteşem ötesi. En azından bana öle geliyor :) Dinlemenizi kesin suretle tavsiye ederim.

Yukarıdaki flash dosyasından dinleyebilirsiniz. Hatta, bu müziği dinlerken nerelere daldığınızı paylaşabilirsiniz ;) Daha fazla pan-flut için google aramaları. Ya da bu site oldukça hoş bir site.

.

Bu Yazıları Okumak Yürek İster:

 • Benzer yazı yok
 • Comments (5)

   

  1. nazım dedi ki:

   Gazanya
   İnsanın kırk yaşına kadar geçen yılları bir kitap, geri kalan yılları da o kitabın eleştirisidir. (Arthur Schoppenhauer)

   50 yaşındayım ve pan flütü seviyorum.sormuşsun dinlerken nerelere daldığımı,anlatılması o kadar zor ki.En iyisi böyle kalsın.
   saygılar.

  2. Nisa dedi ki:

   Müzik o kadar güzeldi ki.. kendimi cennette hissettim. Sonsuz huzur, barış ve hafiflik hissettim bütün varlığımla. Pan flüt harika, müthiş…

  3. Özkan dedi ki:

   Pan flütle çalınmış en güzel eserlerden birini dinlettiniz… Yine aynı sayfada “the doll” ve özellikle”enya may it be” çok iyi…Dinlerken gözlerinizi yummanıza ve hayaller alemine dalmanızı sağlayan hoş müziklerdir bunlar. Pan flütün mitolojik öyküsü bu enstrümanın heryerine işlemiş. Ben de amatörce de olsa bir pan flüt var =)

  4. ibrahim dedi ki:

   pan flüt müziğini çok seviyorum bu tür müzikler çok güzel bu müzik de harika. Ben de bir müzik dinlemiştim bir yerde pan flüt tü ve hala aklımdan çıkmıyor kaç yıldır bu müziği arıyorum ve hala bulamadım

  5. kadir engin dedi ki:

   BİLEN İÇİN SÜPER ÖTESİ HUZUR

  Leave a Reply

  CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi